Новини

XVII Національний Конгрес Кардіологів України 21-23.09.2016р.

 

Вагомою медичною подією року було проведення XVII Національного Конгресу Кардіологів України 21-23.09.2016 р. в м. Києві за сприяння Асоціації кардіологів України, Асоціації серцево-судинних хірургів України та Державної установи «Національний науковий центр «Інститут кардіології імені академіка М.Д.Стражеско» НАМН України». Ювілейний захід був присвячений  80-річчю створення Державної установи «Національний науковий центр «Інститут кардіології імені академіка М.Д.Стражеско» НАМН України» і 140-річчю його засновника Миколи Дмитровича Стражеско. 2016 рік був оголошений «Роком серця в Україні».

 

В ході Конгресу відбулось Спільне засідання Європейського товариства кардіологів та Асоціації кардіологів України, а також I Українсько-польський форум. Даний захід сприяв зустрічі  провідних вчених-кардіологів з Великої Британії, Бразилії, Польщі, Італії, Латвії, Угорщини, Чехії, які ознайомили українську кардіологічну спільноту з останніми досягненнями. В ході Конгресу відбулось Спільне засідання Європейського товариства кардіологів та Асоціації кардіологів України, а також I Українсько-польський форум. Даний захід сприяв зустрічі  провідних вчених-кардіологів з Великої Британії, Бразилії, Польщі, Італії, Латвії, Угорщини, Чехії, які ознайомили українську кардіологічну спільноту з останніми досягненнями.

 


Особливу зацікавленість викликав виступ завідувача нашої кафедри терапії і сімейної медицини ННІ ПО ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України» д-ра мед. наук, професора М.В. Гребеника на тему «Шлуночкова та надшлуночкова ектопія — оптимальна тактика: клінічні рекомендації та власний досвід», по завершенні якої виникло чимало наукових та практичних дискусійних запитань серед науковців та лікарів-кардіологів України. 

 

Велику увагу в аудиторії викликала доповідь K. Котцевої (Велика Британія), керівника одного з найбільших європейських клініко-епідеміологічних досліджень – EUROASPIRE IV, участь в якому приймала Україна. В її доповіді виділені особливості гендерної різниці в імплементації рекомендацій з профілактики гострих коронарних подій. Були проведені спільні організаційно-методичні заходи МОЗ та НАМН України щодо подальшого вдосконалення надання медичної допомоги хворим на серцево-судинні захворювання.

 

 

 

Конференція

опубліковано 2 бер. 2016 р., 01:58 Віталій Анатолійович Дударенко

Маємо честь запросити Вас взяти участь у ІІІ науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання діагностики, лікування і профілактики коморбідної патології в практиці сімейного лікаря», яка відбудеться 10-11 березня 2016 року у Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка 

Програма конференції   прикріплена нижче :


Стежте за новинами кафедри на нашій сторінці в Google +

опубліковано 2 лист. 2015 р., 03:34 Віталій Анатолійович Дударенко

Google+ Post


Dspace

опубліковано 15 жовт. 2015 р., 08:33 Віталій Анатолійович Дударенко   [ оновлено 31 січ. 2016 р., 00:30 ]

 

Розклади занять для курсантів та інтернів на вересень 2015

опубліковано 18 вер. 2015 р., 03:56 Віталій Анатолійович Дударенко   [ оновлено 18 вер. 2015 р., 03:57 ]

 Переглянути можна у вкладці  "Розклади занять" ,або за наступним посиланням ,   Розклади занять   Також можете поділитись цією новиною зі своїми колегами .

1-4 of 4