Для перегляду матеріалів підготовки до практичних занять, методичних вказівок просимо перейти за посиланням http://moodle.tdmu.edu.ua/login/index.php, для входу в систему необхідно авторизуватись, інтерни та курсанти повинні мати логін та пароль.

ICPC-2- Міжнародна класифікація первинної медичної допомоги. На початку 2017-го року Міністерство охорони здоров'я України підписало угоду з WONCA щодо ліцензійного використання ІСРС-2 (International Classification of Primary Care) у загальній практиці. Сьогодні ми використовуємо Міжнародну класифікацію хвороб 10-го перегляду, проте лікарі загальної практики не завжди мають можливість виставити діагноз при першому зверненні пацієнта. ICPC це кодування причини звернення пацієнта , діагнозу та процесу надання медичної допомоги . В результаті цього впровадження лікарі та та медичні установи отримають доступ до епідеміологічної залежності між причиною звернення та діагнозом лікаря.

Щоб скористатись програмою вам потрібно: 1. Роздрукувати таблицю ICPC-2 (кольоровий друк, додаток 1). 2. Вивчити матеріал поданий в додатку 2. (для того, щоб бачити матеріали дистанційного курсу, Ви повинні авторизуватись)

3. Перейти до системи MOODLE (moodle.tdmu.ua ), у розділі "Загальна практика - сімейна медицина 1 рік", представлені тестові завдання для самоконтролю. Тестові вправи це кодування окремих клінічних випадків, тому будуть винятково корисні сімейним лікарям.

4. Переглянути українську DEMO-весію прототип ICPC2-2 : demo.icpc2.in.ua .