СОХОР НАТАЛІЯ РОМАНІВНА


У 1998 р. закінчила з відзнакою Тернопільська державна медичну академію. Навчалася у магістратурі, клінічній ординатурі та аспірантурі на кафедрі неврології Тернопільського національного медичного університету.

Кандидат медичних наук з 2004 року.

2016 р. докторська дисертація «Клініко-патогенетична характеристика підтипів ішемічного інсульту у гострому періоді».

З 2004 по 2008 р. асистент кафедри неврології, психіатрії, наркології та медичної психології,

З 2008 по 2017 р. доцент кафедри кафедри неврології, психіатрії, наркології та медичної психології. Одночасно з педагогічною діяльністю займалася лікувальною і консультативною роботою в Тернопільській обласній клінічній психо-неврологічній лікарні, була куратором відділення когнітивних порушень та денного стаціонару.

З 2021 р. – професор кафедри терапії і сімейної медицини факультету післядипломної освіти, куратор неврологічного відділення.

Наукові інтереси: демієлінізуючі захворювання нервової системи, нейродегенеративні захворювання (хвороба Паркінсона, кортико-базальна дегенерація, лобно-скронева деменція та ін.).

Науковий доробок: 1 Деклараційний патент на винахід, 2 інформаційних листи, 5 рацпропозицій. Співавтор 2 посібників, 1 монографії. Опубліковано 125 наукових праць, зокрема 5 у Scopus.