ЗЕЛЕНЕНЬКА ЛІЛЯ ІВАНІВНА

Закінчила в 1998 році Тернопільську державну медичну академію ім. І.Я. Горбачевського.

Клінічна ординатура за спеціальністю «Кардіологія» у відділі аритмій серця ННЦ «Інститут кардіології ім. акад. М.Д. Стражеска» АМН України з 2002 року.

Аспірантура у відділі гіпертонічної хвороби ННЦ «Інститут кардіології ім. акад. М.Д. Стражеска» НАМН України з 2004 року.

Молодший науковий співробітник, відділення фармакотерапії та функціональної діагностики ННЦ «Інститут кардіології ім. акад. М.Д. Стражеска» АМН України з 2007 року.

Кандидат медичних наук із 2008 року.

Дисертація на тему «Ремоделювання лівого шлуночка у хворих на гіпертонічну хворобу – багаторічна динаміка, вплив на прогноз»

Науковий співробітник, відділення фармакотерапії та функціональної діагностики ННЦ «Інститут кардіології ім. акад. М.Д. Стражеска» АМН України з 2009 року.

Асистент кафедри терапії і сімейної медицини ННІ ПО Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського з 2014 року.

Наукові інтереси: діагностика та лікування хворих з кардіологічного профілю: артеріальна гіпертензія, хронічна серцева недостатність, ішемічна хвороба серця, аритмії. Профілактична кардіологія. Коморбідні стани.

Наукові публікації та рейтинги: автор понад 50 наукових робіт, друкованих у медичних фахових виданнях в Україні та за кордоном, нагороджена 2 грантами Європейського та Міжнародного товариства з артеріальної гіпертензії.